Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Facebook
 

LEICA Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga

LEICA Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga  Jaga

LEICA Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga
Kliki suurendamiseks
Saadavus: Laos

Hind

 

€2 850,00 (44621.31 kr)

Leica Sports Optics'i ergonoomiliste, kergete ja kompaktsete Geovid 42 HD-seeria laserkaugusmõõdikuga binoklite märksõnadeks on kvaliteetsus, usaldusväärsus, kiirus ja täpsus. Nende kõrgema klassi optilise süsteemiga binoklite kaasaegsed fluoriidläätsed tagavad maksimaalselt loomutruud värvid, kontrastsuse, ühtlaselt hajutatud valguse ning erksa, üliterava ja kristallselge pildi isegi kõige ebasoodsamates valgustingimustes. Geovid 42 HD-seeria binoklite tootmisel on kasutatud parimaid tehnilisi, optika- ja elektroonikaseadmeid, need on täielikult ilmastiku- ja veekindlad (täidetud lämmastikuga) ning turvalised. Kasutusmugavus ja turvalisus on tagatud iga ilmaga.

Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga binoklitel on ainulaadne väga kõrge optiline jõudlus (patenditud Perger Porro prismasüsteem) ning integreeritud laserkaugusmõõdik koos maksimaalselt täpse ja multifunktsionaalse ballistilise arvutisüsteemiga (juurdepääs sisemisse andmebaasi, kuhu on koondatud ballistilised kõverad praktiliselt kogu standardlaskemoona kohta). Lisaks saavad kasutajad MicroSD kaardi abil üles laadida isiklikud parameetrid oma käsitsi laetud või erilise laskemoona kohta. Hiljuti välja töötatud ABC® (Advanced Ballistic Compensation) süsteem võimaldab jahimehel palju kergemini sihtimispunkti määrata, seda eriti pikemate vahemaade korral. Teatud sihikumarkeri kasutamisel või kliki reguleerimisel vajalikud täpsed parameetrid on kättesaadavad sekundi murdosa vältel (max 0,3 sek), võttes arvesse nii laskemoona eripära, kaldenurka, temperatuuri kui õhurõhku. Binoklite skaneerimisfunktsioon võimaldab teha mõõtmisi iga 2 sekundi järel, seda nii meetrites kui jardides. Kõike seda näeb väga erksalt, selgelt ja kergesti loetavalt LED-ekraanilt mis tahes valgustingimustes.

Perger Porro prismasüsteem tagab loomutruude värvide, sügavuse ja plastilisusega, üliterava ja kontrastse pildi. Uuendusliku nanostruktuuriga AquaDura läätsekate takistab tolmu ja niiskuse kleepumist läätsele ning muudab läätse kergesti puhastatavaks. Okulaarid sobivad ka prillikandjale.

Kaasas Cordura materjalist vutlar, neopreenist kanderihm, objektiivi ja okulaari katikud ja CR2 liitiumpatarei.

Tootja: Leica Camera AG

 

Tootja info

Tehnilised Andmed

must
5,2
5
HDC® multi, Leica AquaDura™
10–1825
silmale ohutu nähtamatu laser, EN ja FDA klass I
± 10 m kuni 1830 m; ± 2 m kuni 1000 m; ± 1 m kuni 500 m; ± 0,5% üle 1000 m
ca 2000 mõõtmist 20 °C juures
1 x 3V CR2 liitiumpatarei (kaasas)
2,7 x 1,0 mrad
LED, 4-numbriline lugem
kuni 5
meetrid / jardid
980
125 x 178 x 70 mm
40 047
max 0,3
Perger-Porro
130
42
18,3
korpus: magnesium, lämmastikuga täidetud
ühemoodiline funktsioon / skaneerimisfunktsioon (Single Mode / Scan Mode)
56–74 mm
12 eelsalvestatud fikseeritud kõverat, oma kõverate lisamine MicroSD kaardi abil
8x

Lisa kommentaar
Sinu nimi:


Sinu kommentaar: Märge: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisesta kood pildilt:

LEICA Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga
Kliki suurendamiseks
LEICA Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga
Kliki suurendamiseks
LEICA Geovid 8x42 HD-B laserkaugusmõõdikuga
Kliki suurendamiseks