OÜ MS Auto

 ... on Eestis aktiivselt tegutsenud alates 1993. aastast. Firma toob maale laias valikus militaar-, jahi- ja matkavarustust. Meie kaupade hulgi- ja jaemüük toimub Tallinnas kaupluses Matkatarbed.ee, aadressil Pärnu mnt 48 ning Rakveres kaupluses ANOME, aadressil Koidula 11. Müügipinda on kokku üle 600 m2. Veebipoest ja meie kauplustest leiab endale vajaliku nii sõdur, jahimees, tsiviilisik, skaut kui ka matkasell.

Veebipoe avamine garanteerib igale ostjale kauba kiire kättesaamise, parima hinna ja teenuse kvaliteedi.
 

Tootevalik

Meie kaupluses müüdavad kaubamärgid on tuntud nii professionaalsete laskesportlaste ja jahimeeste kui ka aktiivselt looduses viibivate inimeste hulgas. Aastate jooksul on lisandunud suur hulk erinevaid kaubamärke ja täiustunud kaubavalik. Märkimist väärib Dulkan paatide, Swedteam ja Hilmann jahi-, militaar- ja matkariiete, saabaste, seljakottide, Moodul magamiskottide, õhkrelvade ning mitmekülgne nugade valik. Meie kaupade hinnatase on kohane igale ostjale.

Relvade ja optika puhul suudame pakkuda põhimõtteliselt kõiki maailmas tuntud kaubamärke, mida klient soovib. Juhul kui soovitud toodet ei ole laos, saame selle tellida, seejuures garanteerime kiire tarne ja parima hinna!

Olulise osa moodustavad sportrelvad, jahivintrelvad, püstolid, revolvrid ja vaatlusoptika. Seoses hoogustunud sportlaskmise ning jahilaskmise ja teiste jahindusega seotud spordialade kiire arenguga on pakkuda lai valik väga hea hinnaga jahi- ja sportpadruneid.
 

Teenindus

Pakume ka korralikku teenindust relvade ja optika paigaldamisel, remontimisel ja hoolduse puhul.
 

Edu võti

OÜ MS Auto pikaajalised tegutsemiskogemused, suur kliendibaas, kindlad välis- ja sisepartnerid on võimaldanud professionaalselt täita väga erinevaid tellimusi ning kindlustanud sellega firma stabiilse arengu erinevatel aegadel. OÜ MS Auto on koostöös AS Anome'ga USAs, Saksamaal, Prantsusmaal, Rootsis, Itaalias, Soomes ja paljudes teistes riikides valmistatavate toodete maaletooja.