NB! Tasudes matkatarbed.ee e-poest ostetud toodete eest pangalingi kaudu on Teie turvalisus tagatud.


Matkatarbed.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad on toodud Eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad veebipoes ja müügisalongides Tallinnas ja Rakveres võivad erineda!
 

Pangalingi kaudu

 Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka.
  • Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka
  • Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele ostetud toodete eest.
  • Kinnitage või tühistage maksekorraldus.
  • Pärast makse sooritamist ärge palun sulgege brauseri akent, vaid vajutage kindlasti nuppu TAGASI KAUPMEHE JUURDE, mis juhatab Teid tagasi matkatarbed.ee e-poodi. Näete kinnitust oma makse sooritamise kohta, mis saadetakse ka Teie meiliaadressile.
  • matkatarbed.ee e-poes tellimust vormistades ning makset sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud üldtingimustega ja on nendega nõus.

Maksa arvega

Ostude eest saate tasuda pangaülekandega ja võtta kauba vastu Teie poolt valitud aadressil. Valige makseviisiks 'Arvega' ning hetke pärast tuleb teie e-posti arve, kus on kirjas tellitud tooted, tellimuse number ning pangakonto numbrid. Peale tellimuse tasumist ning ülekande laekumist matkatarbed.ee kontole väljastatakse kaup Teie poolt valitud aadressile.

Vajadusel küsige lisainfot matkatarbed.ee veebipoe klienditoelt tööpäevadel 10.0018.00, e-posti teel info@matkatarbed.ee või telefonil (+372) 646 3396.