LIGHTFORCE

Ebatavaline lugu Lightforce'i lampidest algas 25 aastat tagasi. Lõuna-Austraalia linnast nimega Cleve pärit leiutaja Dr Raymond Dennis (Ray) otsustas pärast ebaõnnestunud sobiva lambi otsinguid ehitada ühe ise valmis.. ja kõik muu, nagu nad ütlevad, on ajalugu. Ray tajus nõudlust kergete ja kaasaskantavate valgustite järele, ta lõi esimese kaubandusliku lambi süsteemi, mis oli piisavalt võimas professionaalseks kasutamiseks, samas hind oli konkurentsivõimeline tavakasutajale mõeldud lampidega. lambi idee põhines originaalsel disainil ning need tooted said nii populaarseks igas valdkonnas ja kasutajagrupis, et tõsteti tootmistmahtu ja hakati tehniliselt täiustama. See tõi turule mitmekesisust, tagades kaubamärgi kasvava edu ja populaarsuse.

Lightforce asub Adelaides, Lõuna Austraalias. Tehas on kasvanud kõrgetasemeliseks tootmisettevõtteks ja Lightforce'i kaubamärk on kujundanud omale tugeva maine üle maailma, olles juhtival kohal uudse disaini ja kõrgetasemeliste, vastupidavate lampide tootmises. Jätkuv areng on avanud uusi turgusid, auhindu võitnud lisaseadmed on aidanud laiendada nõudlust, mille tulemusel eksporditakse tooteid rohkem kui 50 riiki üle maailma.

Üle 25 aasta kogemusi omav Lightforce on nüüd ülemaailmne liider kaasaskantavate professionaalsete lambisüsteemide, autotulede, relvalampide ja lisaseadmete tootmises ning müümises. Erinevalt konkurentidest on Lightforce'il kohustus kasutada kaasaegseid komposiit- ja loodussõbralikke materjale. Lisaks selgele konkurentsieelisele on see taganud mitmeid märkimisväärseid riigisiseseid ja rahvusvahelisi auhindu.