Kaubamärgid Sauer
Mudel: Sauer 303 Classic
Saadavus: Laos
3 019.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 3 019.00€

Võimalikud valikud

Kogus

Küsi lisainfot!

Saueri poolautomaatsel vintrelval S 303 Classic on kvaliteetsest pähklipuust kaheosaline Monte Carlo tüüpi kaba. Kaba püstolkäepide ja esiosa on sissetöödeldud mustriga, mis teeb relva käsitsemise mugavamaks. Kaba on osadeks lahti võetav, see lihtsustab relva transporti. 

Relval on tumeda kõva-anodeeritud pinnaga kergmetallisulamist lukukoda, millele on freesitud ISI Mount® optikakinnitussooned. Integreeritud automaatne lööknõela lukustussüsteem Intra Lock® sekkub, kui süsteem ei ole täielikult lukustatud. Relval on käsitsi vinnastatav ja hääletu SCS® (Silent Cocking System) vinnastus-süsteem, mis teeb relvast vaieldamatu standardi poolautomaatrelvade seas. 

Gaasirõhu laadimissüsteem kasutab luku pinguldamiseks, tühja kesta väljutamiseks ja relva taaslaadimiseks püssirohugaaside tekitatud survet, laskale jääb vaid sihtimise ja päästiku vajutamise kohustus. Eemaldatav metallpõhjaga padrunisalv mahutab 2 padrunit.

Relvaraua pikkust on võimalik valida 51 ja 56 cm vahel. (Standardis 510mm relvaraud Ø=17mm)

Antud relva on võimalik tellida vasakukäelise kabaga.

Lisatasu eest (224 ) on relvale võimalik tellida Black Magic päästikusüsteem.

*Relvale on võimalik tellida summutikeere, aga see on mõeldud kompensaatori kasutamiseks. Antud relvale ei tohi kinnitada helisummutit!

Helisummuti kasutamiseks, tuleb modifitseerida gaasisüsteemi.

Toodetud Saksamaal.

 

Tootja info: www.sauer.de

 

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!