Kaubamärgid LED Lenser
Mudel: 7439
Saadavus: Laos
69.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 69.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

LED Lenser®-i T sarja taskulampide märksõnadeks on mugavus, kompaktsus ja tohutu võimsus. Tänu erilisele tehnoloogiale on need mõeldud eelkõige taktikaliseks kasutamiseks. Politsei ja turvatöötajad hindavad neid eredaid, perfektselt fookusatavaid lampe, mida saab tänu pimestavale efektile vajadusel kasutada ka abivahendina varaste või märatsejate vastu.

T7 on üks LED Lenser®-i  ajaloo verstaposte. See kerge, muljetavaldava eredusega taskulamp on varustatud uudse kolmeastmelise lüliti ja patenditud fookussüsteemiga Advanced Focus System. 200 luumenit suudab suurema vaevata öö päevaks muutaFookustada saab ühe käega lambipead liigutades (Speed Focus), nii on võimalik valida ereda ja terava kontsentreeritud valguse või laia ja ümara, ühtlaselt hajutatud valguse vahel. Kaasas 4 AAA-tüüpi patareid ja vöökott. Vöökott on kvaliteetsest ja tugevast Cordura® polüamiidist ja Velcro® kinnitusega. Vööaasa saab reguleerida vastavalt vajadusele ja fikseerida, et see kogemata ei avaneks.

 

Advanced Focus System

 

        

 

Tootja info: http://www.led-lenser.com

 

  * Keskmised väärtused, kehtivad vaid täielikult laetud patareide/aku puhul, võivad erineda +/– 15% olenevalt LEDi tüübist ja patareidest/akust.

** Keskmine väärtus mõõdetuna vähima energiatarbimisega režiimis, kuni järelejääv valgusvoog ulatub vähemalt 1 luumenini.

Energiakulu 7,2 Wh
Läbimõõt (mm) 37 mm
LED 1 x High End Power Led
Lüliti tüüp dünaamiline (3 heledusastet)
Pikkus (mm) 135,5 mm
Põlemisaeg 64 h**
Valgustuskaugus (m) 210 m*
Valgusvoog 200 lm*
grupinimi14
Energiakulu 7,2 Wh
Läbimõõt (mm) 37 mm
LED 1 x High End Power Led
Lüliti tüüp dünaamiline (3 heledusastet)
Pikkus (mm) 135,5 mm
Põlemisaeg 64 h**
Valgustuskaugus (m) 210 m*
Valgusvoog 200 lm*

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted