Kaubamärgid RunLock
Mudel: Pro Hunting
Saadavus: Laos
33.00€
Maksudeta: 33.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

RunLock silmusnööri komplekt aktiivsele jahimehele, sisaldab kahte hoolikalt valitud abivahendit - 3,5 m silmusnööri nr 16 ja koera jalutusrihma.  

Täielikult elastne, tugev ja vastupidav jalutusrihm on asendamatu abivahend jahimeestele ja koeraarmastajatele, seda on testitud palju aastaid karmides jahitingimustes. Kergesti reguleeritav, poolpoova efektiga kaelarihm ja jalutusrihm ühes mahub igasse taskusse. Ilma metallosade ja haakideta, ühes tükis ja täielikult masinpestav (40 °C). Tänu fluorestseerivale oranžile värvusele on maastikul hästi nähtav. Jalutusrihma pikkus on suure silmusega 1,8 m ja väikese käepidemega kuni 2,5 m. Saab kanda ka ümber ülakeha, et käed oleks vabad. Elastne ja paindlik polüester tagab suurepärase kasutusmugavuse ja ohutu käsitsemise.

3,5 m silmusnöör on ideaalne abivahend igas jahiolukorras, nii metslooma vedamisel, üles riputamisel kui lasti kinnitamisel. Kiiresti ja lihtsasti kasutatav, võimaldab teha fikseeritud aasasid, silmuseid, sõlmi või mitu omavahel ühendatud nööri, ühendada karabiine või muud varustust ja reguleerida nööri pikkust, kõike seda ühe hetkega. Ei mingeid sõlmi, pusasid ega lahti hargnemist. Elastne ja paindlik polüester tagab suurepärase kasutusmugavuse ja ohutu käsitsemise.

Tootja: Texsolv AB, Rootsi

Maaletooja: AS ANOME

 

Tootja info

Pikkus (m) silmusnüür: 3,5 m; jalutusrihm: 2,5 m
Värvus jalutusrihm: oran_/must; silmusnüür: oran_
Militaar-ja matkatarbed
Pikkus (m) silmusnüür: 3,5 m; jalutusrihm: 2,5 m
Jahitarbed
Värvus jalutusrihm: oran_/must; silmusnüür: oran_

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!