Kaubamärgid Swedteam
Mudel: 22020300
Saadavus: Laos
36.00€ 55.00€
Maksudeta: 36.00€

Võimalikud valikud

Kogus

Küsi lisainfot!

Loodusetunnetuse kõigi meelte abil saavutame loodusega ühte sulandudes. Eriti suuri elamusi pakuvad loodusearmastajatele ekstreemsed ilmastikutingimused, mille nautimiseks tuleb kanda ilmastikule vastavat riietust. 

Mitmekihilisest hingavast materjalist termopüksid Thermo Function TS 300 hoiavad keha sooja ja kuivana keskmistel külmatemperatuuridel isegi pikema aja vältel. Tänu sünteetiliste ja looduslike kiudude kombinatsioonile ei teki ebameeldivat higilõhna ning kehaniiskus imendub otse välimisse riidekihti. Isegi keskmisest suurema niiskuse eraldumise korral hoiab antud termopesu keha kuni 50% soojemana kui teised samalaadsed termopesud.

Allergiavaba polüpropüleeni ja antibakteriaalse meriinovilla koosmõju annab unustamatu mugavus- ja heaolutunde. Meriinovill on üks kvaliteetsemaid villatüüpe, tänu miljonitele villakius sisalduvatele õhutaskutele on meriinovill väga efektiivne looduslik soojusisolatsioonimaterjal. See võimaldab termopesu probleemideta kanda ka mitmeid päevi järjest kestvatel vabaõhutegevustel. Meriinovill on tänu eritöötlusele pestav 40 ºC juures. 

Termopüksid TS 300 sobivad ideaalselt kalastamiseks või jahil käimiseks, matkamiseks, jalutamiseks, jalgrattasõiduks või mõne muu pikemaajalise vabaõhutegevuse harrastamiseks.   

Tootja: SKOGEN für Jagd und Freizeit GmbH

Tootja info

* Tootepilt on illustreeriv, müügil vaid rohelist värvi termopüksid.

Materjal 70% polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 30% meriinovill
Rõivad
Materjal 70% polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 30% meriinovill

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted