Kaubamärgid Lava
Mudel: VL0200
Saadavus: Tellimisel
349.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 349.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Professionaalne ja võimas täisautomaatne vaakumpakkemasin, mis tagab suure töökindluse ja mida on väga lihtne kasutada. LAVA V.200® vaakumpakkemasinal on üks iseõlituv vaakumpump, üks mootor, manuaalne ja automaatne keevisõmblemine ning sujuv keevitusaja reguleerimine. Seadmel on kaks kergesti eemaldatavat ja vahetatavat vedelikueraldajat, mis tagavad seadme topeltkaitse, kaitstes pumpa vedelikuga kokkupuute eest.

LAVA seadmete mootor võib töötada ilma ülekuumenemisohuta järjest kuni 1000 tundi, teha järjest kuni 500 keevisõmblust või pakendada järjest kuni 1000 vaakumkotti.

Antud mudeliga võib vaakumpakendada nii toiduaineid, tööstustoodangut kui ka muid esemeid, kasutades selleks eri laiuses (kuni 350 mm) vaakumkilekotte, -kilerulle, vaakumanumaid,-karpe, fooliumkotte või purke. LAVA lisavarustusena on saadaval 4 eri laiuses kilerullid. Seade võimaldab teha ka ilma vaakumita keevisõmblusi, kasutades selleks tavalisi kile- ja fooliumkotte laiusega kuni 350 mm ja paksusega kuni 200 μ. Korraga saab teha ühe kuni 350 mm keevisõmbluse. Keevisribal on automaatne jahutussüsteem. Vaakumpakendada saab ka tavalistesse siledatesse vaakumkilekottidesse paksusega kuni 120 μ, see võimaldab säästa raha. 

Rõhutundlike toiduainete ja vedelike vaakumpakendamise lihtsustamiseks on lisaseadmena saadaval spetsiaalne rõhuregulaator (L+).

Toodetud Saksamaal.

 

Tootja info

 

Tootekood VL0200
Värvus sinine/valge
grupinimi18
Tootekood VL0200
Värvus sinine/valge

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted