Kaubamärgid LED Lenser
Mudel: 7298
Saadavus: Laos
79.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 79.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

LED Lenser®-i H sarja otsmikulampide märksõnadeks on suurepärane teostus, unikaalne optiline süsteem, kasutajasõbralikkus, kandmismugavus ja erakordne eredus. Et näha ja olla nähtav – see on parim valik vabaõhutegevusteks.

LED Lenser® H7R.2 otsmikulampi iseloomustab muljetavaldav tehnoloogia ja disain. Lambil on kaks uut funktsiooni – ereduse reguleerimise funktsioon, mis võimaldab reguleerida eredust vahemikus 0–100%, ja uuenduslik ülitäpne optiline süsteem, mis ei moodusta ainult laia ja ümarat hajutatud valgust, vaid ka ülihästi fookustatud kaugvalguse. Lampi on lihtne käsitseda, selle tohutu jõudlus ja valgustugevus täidavad kõigi ootused. Lambil on patenditud fookustamissüsteem Advanced Focus SystemFookustada saab lambipead liigutades, nii on võimalik valida ereda ja terava kontsentreeritud valguse või laia ja ümara, ühtlaselt hajutatud valguse vahel

Lambipea on 90 kraadi pööratav. Pehme peapael ja kerge kaal teevad lambi kandmise mugavaks. Kaasas 3 laetavat AAA Ni-MH patareid, laadija ja kott. Töötab ka tavaliste AAA-tüüpi patareidega. 

Advanced Focus System

Tootja info: http://www.led-lenser.com


 * Keskmised väärtused, kehtivad vaid täielikult laetud patareide/aku puhul, võivad erineda +/– 15% olenevalt LEDi tüübist ja patareidest/akust.

** Keskmine väärtus mõõdetuna vähima energiatarbimisega režiimis, kuni järelejääv valgusvoog ulatub vähemalt 1 luumenini.


Energiakulu 4,5 Wh
LED 1 x High End Power Led
Põlemisaeg 60 h**
Valgustuskaugus (m) 200 m*
Valgusvoog 300 lm*
grupinimi14
Energiakulu 4,5 Wh
LED 1 x High End Power Led
Põlemisaeg 60 h**
Valgustuskaugus (m) 200 m*
Valgusvoog 300 lm*

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted