Kaubamärgid LED Lenser
Mudel: 8421
Saadavus: Laos
270.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 270.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

LED Lenser®-i Xtreme  tootesarja lambid on mõeldud neile, kes soovivad parimast parimat.

LED Lenser®-i X21 paistab silma erilise valgusjõuga, mis luuakse 7 ülieredat kõrgtehnoloogilist valgusdioodi kasutades. See maailmatasemel meistriteos on LED Lenser®-i ajaloo teine verstapost. Lamp saavutab muljetavaldava ja ühtaegu ka silmailu pakkuva valgusjõu. Tänu 1000 luumeniga valgusvoole võimaldab see lamp valgustada suuri ja kaugele ulatuvaid alasid. Patenditud fookustamissüsteem Advanced Focus System (kolm valgusprogrammi, 8 valgusfunktsiooni) võimaldab valida ereda ja terava kontsentreeritud valguse või laia ja ümara, ühtlaselt hajutatud valguse vahel. Tänu Advanced Focus System’ile saab valgusvihku reguleerida dünaamiliselt. Fookustada saab ühe käega lambipead liigutades (Speed Focus). 7 ülieredat valgusdioodi toodavad niivõrd kvaliteetset valgust, mille kõrval kahvatuvad ka auto esituled.

X-Lens tehnoloogia võimendab Advanced Focus System tehnoloogia eeliseid ja tõstab tulemused uutesse kvalitatiivsetesse mõõdetesse. Tulemuseks on optimeeritud läätsesüsteem, perfektselt sünkroonitud valguskiired, peegelläätse uskumatu täpsus ja eredus, kvaliteetne homogeenne prožektorivalgus ja terava valgusvihuga kaugvalgus.

Kaasas 4 D-tüüpi patareid ja kohver.

 

      

Advanced Focus System                                                      Peegellääts

 


 

Tootja info: http://www.led-lenser.com

 

  * Keskmised väärtused, kehtivad vaid täielikult laetud aku/patareide puhul, võivad erineda +/– 15% olenevalt LEDi tüübist ja patareidest/akust.

** Keskmine põlemisaeg mõõdetuna vähima energiatarbimisega režiimis ja kuni järelejääv valgusvoog ulatub vähemalt 1 luumenini.

Energiakulu 12 Wh
Fookustamissüsteem Advanced Focus System
Läbimõõt (mm) 95 mm
LED 7 x High End Power Led
Pikkus (mm) 395 mm
Põlemisaeg 244 h**
Valgustuskaugus (m) 535 m*
Valgusvoog 1000 lm*
grupinimi14
Energiakulu 12 Wh
Fookustamissüsteem Advanced Focus System
Läbimõõt (mm) 95 mm
LED 7 x High End Power Led
Pikkus (mm) 395 mm
Põlemisaeg 244 h**
Valgustuskaugus (m) 535 m*
Valgusvoog 1000 lm*

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!