Kaubamärgid Swedteam
Mudel: 22010300
Saadavus: Laos
39.00€ 65.00€
Maksudeta: 39.00€

Võimalikud valikud

Kogus

Küsi lisainfot!

Loodusetunnetuse kõigi meelte abil saavutame loodusega ühte sulandudes. Eriti suuri elamusi pakuvad loodusearmastajatele ekstreemsed ilmastikutingimused, mille nautimiseks tuleb kanda ilmastikule vastavat riietust. 

Mitmekihilisest hingavast materjalist termosärk Thermo Function TS 300 hoiab keha sooja ja kuivana keskmistel külmatemperatuuridel isegi pikema aja vältel. Tänu sünteetiliste ja looduslike kiudude kombinatsioonile ei teki ebameeldivat higilõhna ning kehaniiskus imendub otse välimisse riidekihti. Isegi keskmisest suurema niiskuse eraldumise korral hoiab antud termopesu keha kuni 50% soojemana kui teised samalaadsed termopesud.

Allergiavaba polüpropüleeni ja antibakteriaalse meriinovilla koosmõju annab unustamatu mugavus- ja heaolutunde. Meriinovill on üks kvaliteetsemaid villatüüpe, tänu miljonitele villakius sisalduvatele õhutaskutele on meriinovill väga efektiivne looduslik soojusisolatsioonimaterjal. See võimaldab termopesu probleemideta kanda ka mitmeid päevi järjest kestvatel vabaõhutegevustel. Meriinovill on tänu eritöötlusele pestav 40 ºC juures. 

Termosärk TS 300 sobib ideaalselt kalastamiseks või jahil käimiseks, matkamiseks, jalutamiseks, jalgrattasõiduks või mõne muu pikemaajalise vabaõhutegevuse harrastamiseks.

Tootja: Swedteam®

Tootja info

* Tootepilt on illustreeriv, müügil vaid rohelist värvi termosärgid.

Materjal 70% vett-tõrjuv polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 30% meriinovill
Rõivad
Materjal 70% vett-tõrjuv polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 30% meriinovill

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted