Kaubamärgid Swedteam
Mudel: 22010500
Saadavus: Laos
73.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 73.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Loodusetunnetuse kõigi meelte abil saavutame loodusega ühte sulandudes. Eriti suuri elamusi pakuvad loodusearmastajatele ekstreemsed ilmastikutingimused, mille nautimiseks tuleb kanda ilmastikule vastavat riietust. 

Mitmekihilisest hingavast materjalist termosärk Thermo Function TS 500 hoiab keha sooja ja kuivana temperatuurivahemikus 0°C kuni –40°C. Tänu sünteetiliste ja looduslike kiudude kombinatsioonile ning kõrgtehnoloogilisele tootmisviisile pakub optimaalset kaitset ekstreemse külma eest ja ei aja 0°C juures keha higistama.

Allergiavaba polüpropüleeni, polüamiidi ja ekstrapaksu antibakteriaalse meriinovillakihi koosmõju annab unustamatu mugavus- ja heaolutunde. Erilise kandmismugavuse tagamiseks on puuvillakangasse kootud froteekangaribad. Meriinovill on üks kvaliteetsemaid villatüüpe, tänu miljonitele villakius sisalduvatele õhutaskutele on meriinovill väga efektiivne looduslik soojusisolatsioonimaterjal. See võimaldab termopesu probleemideta kanda ka mitmeid päevi järjest kestvatel vabaõhutegevustel. Meriinovill on tänu eritöötlusele pestav 40 ºC juures. 

Termopesu TS 500 on ainulaadne omataoliste seas. Termosärk TS 500 sobib ideaalselt ekstreemsetes ilmastikutingimustes kalastamiseks või jahil käimiseks, matkamiseks, jalutamiseks või mõne muu pikemaajalise vabaõhutegevuse harrastamiseks.   

Tootja: SKOGEN für Jagd und Freizeit GmbH

 

Tootja info

 

* Tootepilt on illustreeriv, müügil vaid rohelist värvi termosärgid.

Tootekood 22010500
Materjal 76% vett-tõrjuv polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 15% meriinovill, 9% polüamiid
Värvus roheline
Rõivad
Tootekood 22010500
Materjal 76% vett-tõrjuv polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 15% meriinovill, 9% polüamiid
Jahitarbed
Värvus roheline

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted