Kaubamärgid Swedteam
Mudel: 22028500
Saadavus: Laos
39.00€ 67.00€
Maksudeta: 39.00€

Võimalikud valikud

Kogus

Küsi lisainfot!

Loodusetunnetuse kõigi meelte abil saavutame loodusega ühte sulandudes. Eriti suuri elamusi pakuvad loodusearmastajatele ekstreemsed ilmastikutingimused, mille nautimiseks tuleb kanda ilmastikule vastavat riietust. 

Mitmekihilisest hingavast materjalist termopüksid Thermo Function TS 500 hoiavad keha sooja ja kuivana temperatuurivahemikus 0°C kuni –40°C. Tänu sünteetiliste ja looduslike kiudude kombinatsioonile ning kõrgtehnoloogilisele tootmisviisile pakuvad optimaalset kaitset ekstreemse külma eest ja ei aja 0°C juures keha higistama.

Allergiavaba polüpropüleeni, polüamiidi ja ekstrapaksu antibakteriaalse meriinovillakihi koosmõju annab unustamatu mugavus- ja heaolutunde. Erilise kandmismugavuse tagamiseks on puuvillakangasse kootud froteekangaribad. Meriinovill on üks kvaliteetsemaid villatüüpe, tänu miljonitele villakius sisalduvatele õhutaskutele on meriinovill väga efektiivne looduslik soojusisolatsioonimaterjal. See võimaldab termopesu probleemideta kanda ka mitmeid päevi järjest kestvatel vabaõhutegevustel. Meriinovill on tänu eritöötlusele pestav 40 ºC juures. 

Termopesu TS 500 on ainulaadne omataoliste seas. Termopüksid TS 500 sobivad ideaalselt ekstreemsetes ilmastikutingimustes kalastamiseks või jahil käimiseks, matkamiseks, jalutamiseks või mõne muu pikemaajalise vabaõhutegevuse harrastamiseks.   

Tootja: SKOGEN für Jagd und Freizeit GmbH

Tootja info

* Tootepilt on illustreeriv, müügil vaid rohelist värvi termopüksid.

Materjal 76% vett-tõrjuv polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 15% meriinovill, 9% polüamiid
Rõivad
Materjal 76% vett-tõrjuv polüpropüleen (PolycolonŒ¬), 15% meriinovill, 9% polüamiid

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Sarnased tooted