Kaubamärgid Sauer
Mudel: Sauer 404 Classic .308 Win.
Saadavus: Laos
3 790.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 3 790.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Relv asub Rakvere ja Tallinna kaupluses

SAUER 404 CLASSIC

KALIIBER

308 Winchester

KEERMESAMM

279mm – 11,0”

RELVARAUA PIKKUS

560mm

RELVARAUA PAKSUS (PROFIIL)

16,8mm

RELVA KOGUPIKKUS

1065mm

LAHTISED SIHIKUD

JAH

SUMMUTIKEERE

EI

PÄÄSTIKU TÕMBETUGEVUS

550-1250g 

LUKUKOJA MATERJAL

Alumiinium

KABA MATERJAL

Puit (Pähkel 2)

KAAL

3220g

PADRUNISALVE MAHTUVUS

3

ERIKARAKTERISTIKAMoodulsüsteemiga Sauer S 404 Classic mudelil on kaheosaline ja lahtivõetav, kvaliteetsest pähklipuust Ergo Lux kaba; täiustatud disainiga põsetugi; püstolkäepide; külmvaltsitud terasest relvaraud ning kõrglegeeritud alumiiniumist lukukoda. 6 sulguriga poltlukk lukustub otse rauas ning avaneb 60 kraadi, seejuures puudub kinnikiilumisoht. 

Sauer404 on edukalt testitud väga karmides ja ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Tänu moodulsüsteemile saab relva seljakotti pakkida, vajadusel selle sealt hetkega välja võtta ja laskevalmis seada. Relvaraud kinnitub lukukoja külge kolme kinnituspoldi abil. Relvakaba on disainitud nii, et tagasilöök oleks võimalikult väike.

Relval on patenditud ohutuskontseptsioon, mille keskmeks on uus, ergonoomiliselt täiuslik, mugav ja vaikne, reguleeritav ja käsitsi vinnastatav päästikusüsteem. Quattro Trigger päästikusüsteem võimaldab valida 4 tõmbetugevuse vahel: 550 g, 750 g, 1000 g ja 1250 g. Päästikut on vastavalt individuaalsetele vajadustele võimalik reguleerida 8 mm ulatuses ja vasakule-paremale 5 kraadi ulatuses. Päästiku ja selle tõmbetugevuse reguleerimiseks, samuti kaba ja raua lahti võtmiseks või raua vahetamiseks on relvaga kaasas Saueri universaalne võti (SUS), mis on integreeritud nutikalt eesmise püssirihma kinnituspöörli sisse. 

S 404 võimaldab lasta kõigi saadaval olevate kaliibritega, kergesti eemaldatav ja vahetatav poltluku pea lihtsustab üleminekut standardkaliibrilt magnumile ning eemaldatuna välistab võimaluse volitamata isikutel relvaga tulistada. 2 (Magnum) kuni 3 (standard) padrunit mahutav eemaldatav padrunisalv võimaldab relva kiirelt laadida. S 404 standardvarustusse kuulub ka end juba korduvalt tõestanud salvelukk MagLock.

Relvale on freesitud uus ja patenteeritud, ülimadala ehitusega ja vastupidav optikakinnitussüsteem SUM (SAUER Universal Mount).

Relv on varustatud kirp- ja sälksihikuga.

Kõiki puitkabaga Saueri mudeleid on võimalik tellida ka vasakukäelistele.

Toodetud Saksamaal.

 

Tootja info

Sildid:

Sauer Sauer 404

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!