Kaubamärgid Swedteam
Mudel: 100165-407
Saadavus: Laos
19.00€
Maksudeta: 19.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Kaelsall on valmistatud pehmest ja elastsest polüestrist. Mõne lihtsa voltimisega saate sellest torusalli muuta nokamütsiks või maskiks. Sellel tootel on meie Antibite™töötlus, mis on mittetoksiline ja keskkonnasõbralik vahend sääskede ja puukide vastu.

Mis on Antibite™?

Antibite™ on uus tehnika tekstiilide putukatõrjevahendiga töötlemiseks. Antibite™ põhikoostisosa on IR3535, aine, mis on olnud turul üle 30 aasta ja mis põhineb looduslikul aminohappel. Portugali Minho ülikooli uurimisrühm on leidnud viisi, kuidas kasutada nanotehnoloogiat rõivaste immutamiseks IR3535-ga. Seda tehnikat tuntakse kui Antibite™.

Kuidas see töötab?

Looduses orienteerumiseks kasutavad putukad haistmismeelt. IR3535 põhineb looduslikul aminohappel, mis eritab lõhnasignaali, hoiatades putukaid eemale hoidma. Kuna Antibite™ on mõeldud pigem tõrjumiseks kui hävitamiseks, ei arene putukatel aine suhtes vastupanuvõimet ja see ei ole paljunemisinhibiitor, nagu enamik traditsioonilisi putukatõrjevahendeid. Aine ei põhjusta nahaärritust, ei imendu organismi, on lõhnatu ja sellel puuduvad kõrvaltoimed. Veelgi enam, see on ka keskkonnasõbralik ega kujuta endast ohtu imetajatele ega kaladele.

Kus tooteid töödeldakse?

Antibite™ kantakse nanotehnoloogia abil otse valmis rõivastele meie partnerite Portugalis asuvates rajatistes. Kuna aine tungib läbi tekstiilkiudude, suureneb selle efektiivsus ja toime kestab 80 pesukorda.

Milliseid eeliseid see kasutajale pakub?

Antibite™-iga ei pea te kasutama muid sääse- või putukatõrjevahendeid. Kuna toimeaine asub teie riietes, olete kaitstud seni, kuni riideid kannate. Pealekandmisprotsess ei kahjusta rõivaste kvaliteeti ega välimust ning Antibite™ säilitab oma efektiivsuse vähemalt 80 pesukorraks. Aine on täiesti keskkonnasõbralik, mis tähendab, et selle pakutav kaitse ei tule looduse ega imetajate arvelt.


Materjal 100% polüester
Rõivad
Materjal 100% polüester

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!