Kaubamärgid Swedteam
Mudel: 100293-402
Saadavus: Laos
39.00€ 69.00€
Maksudeta: 39.00€

Võimalikud valikud

Kogus

Küsi lisainfot!

Pikkade varrukatega funktsionaalne pluus lühikese lukuga kaeluses. Töödeldud Antibite™ sääsetõrjevahendiga. Antibite™ on mittetoksiline ja keskkonnasõbralik vahend sääskede ja puukide vastu. IR3535 aine on aktiivne kuni 80 pesukorda. Kerge ja õhuke variant keskmise kihiga kampsunile. Sobib aktiivseks jahiks ja vaba aja veetmiseks. Valmistatud hästi hingavast kiiresti kuivavast materjalist. Kõrge krae pool lukuga. 

Mis on Antibite™?

Antibite™ on uus tehnika tekstiilide putukatõrjevahendiga töötlemiseks. Antibite™ põhikoostisosa on IR3535, aine, mis on olnud turul üle 30 aasta ja mis põhineb looduslikul aminohappel. Portugali Minho ülikooli uurimisrühm on leidnud viisi, kuidas kasutada nanotehnoloogiat rõivaste immutamiseks IR3535-ga. Seda tehnikat tuntakse kui Antibite™.

Kuidas see töötab?

Looduses orienteerumiseks kasutavad putukad haistmismeelt. IR3535 põhineb looduslikul aminohappel, mis eritab lõhnasignaali, hoiatades putukaid eemale hoidma. Kuna Antibite™ on mõeldud pigem tõrjumiseks kui hävitamiseks, ei arene putukatel aine suhtes vastupanuvõimet ja see ei ole paljunemisinhibiitor, nagu enamik traditsioonilisi putukatõrjevahendeid. Aine ei põhjusta nahaärritust, ei imendu organismi, on lõhnatu ja sellel puuduvad kõrvaltoimed. Veelgi enam, see on ka keskkonnasõbralik ega kujuta endast ohtu imetajatele ega kaladele.

Kus tooteid töödeldakse?

Antibite™ kantakse nanotehnoloogia abil otse valmis rõivastele meie partnerite Portugalis asuvates rajatistes. Kuna aine tungib läbi tekstiilkiudude, suureneb selle efektiivsus ja toime kestab 80 pesukorda.

Milliseid eeliseid see kasutajale pakub?

Antibite™-iga ei pea te kasutama muid sääse- või putukatõrjevahendeid. Kuna toimeaine asub teie riietes, olete kaitstud seni, kuni riideid kannate. Pealekandmisprotsess ei kahjusta rõivaste kvaliteeti ega välimust ning Antibite™ säilitab oma efektiivsuse vähemalt 80 pesukorraks. Aine on täiesti keskkonnasõbralik, mis tähendab, et selle pakutav kaitse ei tule looduse ega imetajate arvelt.

Tootja: Swedteam®

Vaata Tootja infot siitMaterjal 90 % polyester 10 % spandex
Rõivad
Materjal 90 % polyester 10 % spandex

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!