Kaubamärgid Sauer
Mudel: Sauer 404 Artemis .308 WIN M15x1
Saadavus: Laos
3 890.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 3 890.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Relv asub Tallinna kaupluses


SAUER 404 ARTEMIS

KALIIBER

308 Winchester

KEERMESAMM

279mm – 11,0”

RELVARAUA PIKKUS

510mm

RELVARAUA PAKSUS (PROFIIL)

16,8mm

RELVA KOGUPIKKUS

1015mm

LAHTISED SIHIKUD

JAH

SUMMUTIKEERE

M15x1

PÄÄSTIKU TÕMBETUGEVUS

550-1250g 

LUKUKOJA MATERJAL

Alumiinium

KABA MATERJAL

Puit (LASERGRAIN 1)

KAAL

3000g

PADRUNISALVE MAHTUVUS

3

ERIKARAKTERISTIKA

LÜHEM KABA


LÜHEM RELVARAUD


Sauer 404 Artemis on Classic mudeli lühem ja kergem variant. Relvaraud on 560mm asemel 510mm ja relva kaba on lühendatud.

Külmvaltsitud terasest relvaraud ning kõrglegeeritud alumiiniumist lukukoda. 6 sulguriga poltlukk lukustub otse rauas ning avaneb 60 kraadi, seejuures puudub kinnikiilumisoht. 

S 404 on edukalt testitud väga karmides ja ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Tänu moodulsüsteemile saab relva seljakotti pakkida, vajadusel selle sealt hetkega välja võtta ja laskevalmis seada. Relvaraud kinnitub lukukoja külge kolme kinnituspoldi abil. Relvakaba on disainitud nii, et tagasilöök oleks võimalikult väike.

Relval on patenditud ohutuskontseptsioon, mille keskmeks on uus, ergonoomiliselt täiuslik, mugav ja vaikne, reguleeritav ja käsitsi vinnastatav päästikusüsteem. Quattro Trigger päästikusüsteem võimaldab valida 4 tõmbetugevuse vahel: 550 g, 750 g, 1000 g ja 1250 g. Päästikut on vastavalt individuaalsetele vajadustele võimalik reguleerida 8 mm ulatuses ja vasakule-paremale 5 kraadi ulatuses. Päästiku ja selle tõmbetugevuse reguleerimiseks, samuti kaba ja raua lahti võtmiseks või raua vahetamiseks on relvaga kaasas Saueri universaalne võti (SUS), mis on integreeritud nutikalt eesmise püssirihma kinnituspöörli sisse. 

S 404 võimaldab lasta kõigi saadaval olevate kaliibritega, kergesti eemaldatav ja vahetatav poltluku pea lihtsustab üleminekut standardkaliibrilt magnumile ning eemaldatuna välistab võimaluse volitamata isikutel relvaga tulistada. 2 (Magnum) kuni 3 (standard) padrunit mahutav eemaldatav padrunisalv võimaldab relva kiirelt laadida. S 404 standardvarustusse kuulub ka end juba korduvalt tõestanud salvelukk MagLock.

Relvale on freesitud uus ja patenteeritud, ülimadala ehitusega ja vastupidav optikakinnitussüsteem SUM (SAUER Universal Mount).

Relv on varustatud kirp- ja sälksihikuga.


Tootja info

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!