Mudel: 204409
Saadavus: Laost otsas
333.00€
esto
Ilma sissemakseta!
Periood:
Kuumakse: 0 EUR

Maksudeta: 333.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Digitaalne raja- ja valvekaamera on jahimeestele ideaalseks abivahendiks loomade jälgimisel vabas looduses. Lisaks metsakaamerale sobib see kasutamiseks ka majadel, aias või mujal.

5,0 Mpx CMOS sensoriga ilmastikukindel MMS rajakaamera salvestab AVI ja JPG formaadis ning võimaldab tänu sisseehitatud mobiilimoodulile saata tehtud fotod kohe või seadistatud ajal kas MMSidena mobiiltelefonile või GPRSi abil mobiiltelefonile või e-posti aadressile. Seade võimaldab salvestada 1–4 mobiilinumbrit või e-posti aadressi. Salvestused saabuvad peaaegu reaalajas ja see võimaldab vajadusel koheselt reageerida. Video resolutsioon on 800x600 pikslit, pildi resolutsioon 12 Mpx.

60 musta infrapuna-LEDiga välk võimaldab filmida ja pildistada silmale nähtamatult ka kottpimedas, seejuures objekt filmimist ja pildistamist ei märka ega tunneta. Välgu ulatus on kuni 12 m. 

Kaameral on sarivõtte funktsioon, automaatne säritus, liikumisanduriga PIR-sensor ja 50 mm (2") värviline ekraan. Reaktsiooniaeg on 1,2 sek. Sarivõttekaadrid on automaatsed ja fikseeritud intervallidega paarist sekundist kuni mõne tunnini. See võimaldab jälgida ka näiteks taime kasvu. Pildi salvestamine toimub SD-mälukaardile (kuni 32 GB). Igale fotole on võimalik kuvada kuupäev, kellaaeg ja temperatuurinäit. Kaameral on USB-pesa.

Kaamerat on lihtne seadistada, menüü on saksa ja inglise keeles. Toiteallikaks on 12 AAA patareid, mis tagavad kaamera pika tööaja. Patareid ei kuulu komplekti. Resolutsioon 5.0 MP

 

Tootja: DÖRR

 

Tootja info

Mõõtmed 115 mm x 145 mm
Tootekood 204409
Värvus kamuflaa_
Jahitarbed
Mõõtmed 115 mm x 145 mm
Tootekood 204409
Värvus kamuflaa_

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!