Kaubamärgid Water-To-Go
Mudel: Water-To-Go-Black
Saadavus: Laos
26.00€
Maksudeta: 26.00€

Kogus

Küsi lisainfot!

Uuendusliku kolm ühes nanofiltertehnoloogiaga veepudel on turvaline kaitse halva kvaliteediga joogivee eest, tagades alati puhta joogivee. Pudeli nanofiltrisüsteem eemaldab üle 99,9% mikrobioloogilistest saasteainetest (bakterid, viirused, veest põhjustatud nakkused, tsüstid, algloomad) ja tööstuslikest saasteainetest (raskemetallid, kemikaalid, pestitsiidid), fluoriidi ja kloori, samuti eemaldab vee halva maitse ja lõhna. Veepudel on BPA-vaba, kõik tootmiseks kasutatud materjalid on saanud FDA (USA toidu- ja ravimiamet) heakskiidu. Pudelit on testitud Euroopa, USA ja Aasia laborites.

Seda keskkonnasõbralikku veepudelit on mugav kasutada kus ja millal iganes - igapäevaselt, reisil või matkal olles, sportides, kalastades, jahil käies... Võimaldab kasutada joogiks nii tiigi-, jõe-, oja- kui vihmavett, kui pole juurdepääsu joogiveele. Pudel on masinpestav, pudeli kaas käsitsi pestav. 

Koos pudeliga saab kaasa ka ühe veefiltri. Filtri membraan on biolagunev. Filtrit on soovitav vahetada iga 200 liitri järel (umbes iga kolme kuu tagant). Filter ei toimi mereveega!

Sadaval eri värvi pudelikaelaga pudelid (vt valikust).

 

Tootja: Water To Go Company, Suurbritannia

 

Tootja info

Kaal (g) 138 (koos filtriga)
Materjal BPA-vaba plastik
Maht 75 cl
Värvus must
Rõivad
Kaal (g) 138 (koos filtriga)
Materjal BPA-vaba plastik
Militaar-ja matkatarbed
Maht 75 cl
Jahitarbed
Värvus must

Lisa kommentaar

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!